środa, 4 lipca 2012

Podsumowanie miesiąca - czerwiec

Minął czerwiec, więc przyszła pora na kolejne podsumowanie portfela inwestycyjnego. Ubiegły miesiąc na GPW był bardzo dobry w świetle ostatnich miesięcy, tak więc i portfel zyskał na wartości. Stan portfela na koniec czerwca:

Wartość łączna:
4
3 259,09 zł (zmiana -  1 092,32 zł –  2,59%)

Rachunek maklerski 14 690,01 zł
Asseco Poland – 976 zł
PZU – 1 336 zł
Polnord – 377,50 zł
Tauron – 2 742 zł
JSW – 3 000 zł
Handlowy 969,60 zł 
GNT0912 – 5 047,15 zł
Gotówka – 241,76 zł

Oprócz walorów Asseco wszystkie pozostałe na znacznym plusie, co pozwoliło na zwiększenie wartości wszystkich walorów w portfelu o niecały 1 000 zł.

Fundusze inwestycyjne: 2 569,08 zł
UniAkcje Nowa Europa – 443,18 zł
UniKorona MiŚS – 758,59 zł
Legg Mason Akcji – 1 367,31 zł

Trochę ponad 100 złotych więcej w porównaniu z ubiegłym miesiącem.

Lokaty i depozyty: 26 000 zł
SKOK Wołomin 6m. – 26 000 zł
Eurobank konto oszczędnościowe – 0 zł

Tutaj nic się nie zmieniło. Za tydzień dobiega końca jedna lokata, więc zostanie przedłużona a odsetki dopisane do wartości portfela.

W ubiegłym miesiącu pojawiły się raptem dwa wpisy. Pomimo tego liczba subskrybentów kanału RSS wynosi w tej chwili 69 osoby, co stanowi 4 osoby więcej w porównaniu z ubiegłym miesiącem.

23 komentarze:

 1. Proszę mi napisać - czy to są Pańskie rzeczywiste inwestycje, czy to tylko jakieś konto demonstracyjne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. Czy poza tymi instrumentami finansowymi posiadałeś może jakieś inne? Mówię o strukturach, kontaktach terminowych, funduszach zagranicznych, ubezpieczeniach inwestycyjnych itp.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mało się dzieje na blogu. Czy będzie on aktualizowany?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba już nie warto odwiedzać ten blog. Brak nowych wpisów od blisko 4 miesięcy. Autor albo zapomniał o istnieniu bloga lub jest zawalony pracą aż po uszy i nie ma czasu na aktualizację treści.

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro już rozliczanie PITów zbliża się wielkimi krokami... Jest jakaś kwota wolna od podatku od tego typu inwestycji?

  OdpowiedzUsuń
 6. 1000 złotych to bardzo fajny zysk, oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. niezłe obroty. mozna sie wzbogacic a moze sie tez poslizgnac. zycze rozwagi i pamietajmy - oszczedzanie czyni nas bogatymi, nie jakies instrumenty wymyslone przez krawaciarzy po hajschoolach

  OdpowiedzUsuń
 8. Aby tak dalej

  http://bizneswomenn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. No właśnie - jak obecnie? Jaki stan portfela?

  OdpowiedzUsuń
 10. Prowadzi ktoś tego bloga jeszcze bo jestem zainteresowany stanem portfela na teraz a jak widzę to od dawna nikogo tu nie było

  OdpowiedzUsuń
 11. Chyba już ten blog umarł. Szkoda

  OdpowiedzUsuń
 12. Finansowe Info - Najlepsze oferty finansowe w jednym miejscu
  Nie przepłacaj za rachunek w banku. Zamiast płacić zarabiaj na koncie. W wyborze całkowicie darmowego konta osobistego pomoże Ci mój ranking kont bankowych. Nie możliwe to sprawdź wybierz konto z premią, moneybackiem, zwrotem opłaty i dobrze oprocentowanie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Sam muszę się zmotywować do prowadzenia takich zapisek :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dokładnie tak, aktualnie jest tyle ofert kont osobistych za 0 zł, że faktycznie nie trzeba przepłacać za prowadzenie takich kont. Lepiej zamknąć drogi w prowadzeniu rachunek osobisty i założyć ten który będzie tańszy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Obecnie na GPW to raczej nerwowo jest.

  OdpowiedzUsuń
 16. Wszystko w ostatnich dniach bardzo mocno przyśpieszyło i wyniki giełdowe cały czas wirują. Osobiście bym swoich funduszy w tym momencie nie inwestował w żadne chwiejące się spółki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Firmy miewają czasami różne problemy finansowe, co może negatywnie odbić się na niektórych inwestycjach. Właściciele firm mają dziś jednak do dyspozycji różne narzędzia, dzięki którym bez kłopotu szybko pozyskają dodatkowe środki finansowe. Oferowany przez NFG faktoring online http://nfg.pl/ pozwala np. na uwolnienie środków znajdujących się na fakturach. Dzięki temu firmy nie muszą zaciągać nowych zobowiązań finansowych, które w nadmiarze prowadzą najczęściej do zadłużenia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie tylko firmy mają często kłopoty ale także osoby prywatne, popularność zyskują pożyczki pozabankowe do 20000 złotych z poręczycielem. Nawet gdy dość mocno opóźniamy się ze spłatą zobowiązań to i tak bez trudu uzyskamy taki kredyt. Wystarczy druga osoba dołączona do wniosku.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ładne oszczędnosci można powiedzieć że połowa wypłaty zaoszczędzone
  Program do Faktur Online

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak to wygląda teraz u Ciebie? Czy dalej robisz jakieś ciekawe podsumowania?

  OdpowiedzUsuń